Figurkowy Karnawał Blogowy - Edycja XXVIII: Świąteczna Wymiana Figurkowa 2016.


     Nie nadużywam ostatnio działalności blogowej, ułomny jestem w jej komentowaniu u innych i tak trochę dla ułagodzenia swojego poczucia winy a pewnie bardziej dla przyjemności, zaproponowałem swój udział w wydarzeniu pt Świąteczna Wymiana Figurkowa 2016. Od razu wypada podziękować za dopuszczenie mnie do tego eventu, ponieważ sam fakt mojego uczestnictwa oparty był na dużym kredycie zaufania, który nie mieścił się w absolutnie żadnym kryterium umożliwiającym udział w wzmiankowanym wydarzeniu.     Jako, że w samej swojej istocie jest to wymiana figurkowa, nie tylko coś wysłałem, ale również coś otrzymałem - bardzo fajne coś. Samo rozpakowywanie paczki stało się przecudną przygodą, z uwagi na trud jaki mój darczyńca włożył w zabezpieczenie modelu i oznaczenie właściwej kolejności czynności jakie należało wykonać, aby poprawnie paczkę otworzyć. 


     Moim darczyńcą był Maciej z blogu The Fantasy Hammer. Tym większą przyjemność sprawił mi fakt, że właśnie od tego malarza otrzymałem figurkę, ponieważ wyjątkowo cenię sobie jego pracę i bezkompromisową paletę barw, jaką charakteryzuje się jego malowanie.

    
     Otrzymałem prześliczną konwersje figurki, która została opatrzona mikołajowymi atrybutami. Szczególnie zachwyca solidnie wypchnięty worek z prezentami, czerwona czapka zwieńczona białym pomponem oraz (co z uwagi na moje zboczenie jest szczególnie ważne) nieco okrojony lecz jednoznacznie się kojarzący pastorał z uroczą kurwaturą (czy jak kto woli krzywaśnią). Figurka oprawiona została w szklany klosz, przez co model stał się jedyną w swoim rodzaju ozdobą choinkową.


     Ślicznie dziękuję Macieju za ten wyjątkowy prezent.

Komentarze

 1. Super :) Mikołaj jak się patrzy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mikołaj na miarę nowej Ery. Ery Sigmara :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się, że Ci się podoba =) Klosz nie jest jakoś mocno przymocowany, jakbyś wolał Mikołaja bez niego =)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ośmielę się woleć Mikołaja bez klosza. Całość powala i nie zamierzam tego niczym zaburzać. Raz jeszcze dziękuje, sprawiłeś mi ogromną przyjemność.

   Usuń
 4. Ho ho, Genialny pomysł i wykonanie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. AoS - Age of Santa :D bardzo ładny model, podoba mi się :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja proponuje - AoS - Assistant of Santa :) Niesamowity projekt !

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam bardzo komfortową sytuacje dzisiaj występować w charakterze adwokata nie swojej figurki, ale jak widać z komentarzy, model sam się broni i pełnomocnika nie potrzebuje. Cieszę się, że wszyscy byliśmy pod wrażeniem świątecznej narracji, oprawy i konceptu jaki zainicjował taką a nie inną formę tego przedstawienia. Co ciekawe, byłem przeświadczony tym, że po pomalowaniu modelu i nacieszeniu się tym, który sam dostane, formuła Świątecznej Wymiany Figurkowej zwyczajnie się w moim przypadku wyczerpie. A tu tak niechcący i mimochodem, stałem się moderatorem własnego bloga, stanowiącym o narracji nie swojej pracy - interesujące doświadczenie, którego trochę się nie spodziewałem. Cieszę się, że takie trochę wejście w "cudze kalesony" nastąpiło właśnie teraz w okresie świątecznym, kiedy myśl o innych powinna przyćmiewać błogostan naszego jestestwa. Zatem mili Państwo, życzę Wam wszystkim zdrowych, spokojnych świąt, dobrej refleksji, bezinteresownej uprzejmości oraz tego wszystkiego co składa się pozytywną interakcje z bliskimi i tymi trochę dalszymi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Amen =)
   ŚWF to naprawdę świetna inicjatywa i mimo że ciężko się z figurką rozstać to obdarowywanie innych naprawdę cieszy =)

   Usuń

Prześlij komentarz