SZEREGOWY MANUFAKTURY GAMES WORKSHOP Nr 3.SZEREGOWY SKAVEN MANUFAKTURY GAMES WORKSHOP.
      Jeszcze jeden z cudnych szczurów manufaktury GW. Jak poprzednio, taśmowo, bez zastosowania farb metalicznych, z podstawką do wykończenia. Zabawa w malowanie tych modeli, w momencie kiedy się nie przedawkuje, sprawia ogromną przyjemność i była doskonałą odskocznią od tego co malowałem dotychczas. Chyba nieco zajawiłem WFB, ponieważ ostatnie moje prace natchnęły mnie do przegrzebania pudeł z modelami i …, w następnej kolejności będzie piątka staroedycyjnych łuczników goblińskich, a potem (z dużym samozaparciem) może pokuszę się o rewitalizacje skaweńskich modeli Plague Monks.

SZEREGOWY SKAVEN MANUFAKTURY GAMES WORKSHOP.

Komentarze

 1. Ten NMM jest świetny, czekam na więcej WFB :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje, będę robił co w mojej mocy, żeby było tych modeli więcej. Pozdrawiam.

   Usuń
 2. Podobnie fachowa robota. Nmm także mi sie bardzo podoba:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Duże dzięki, był skill to jakoś wyszło, gorzej jest jak mam wrażenie, że malowanie wymęczyłem, wtedy wszystko wydaje się nie takie. Pozdrawiam.

   Usuń
 3. Tak, NMM zdecydowanie pro. Swietne te skaveny będą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Show nie będzie, ale synchro malowania stada pewnie trochę podciągnie walor wizualny modeli. Duże dzięki - Pozdrawiam.

   Usuń
 4. Dołączę się do ochów i achów odnośnie NMM. :) Wyszedł świetnie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo ładnie dziękuje. To moje NMM to nic innego jak takie trochę tanie efekciarstwo. Chyba tylko tym jestem wstanie podnieść wartość wizualna modeli. Pozdrawiam.

   Usuń
 5. Bardzo fajnie pomalowany śmierdziel, szczuroczłek. Podoba mi się twój kolorowy i zarazem delikatny styl malowania. Metalowe elementy prezentują się przednio. Skóra i łachy tego brudasa kanałowego przykuwają wzrok :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuje, miło że to moje malowanie może się podobać, jeszcze tylko dwóch dokończę i przestane na razie chwalić się szczurkami. Wymyślę cos nowego. Pozdrawiam.

   Usuń
 6. No żeby mnie szeregowym szczurkiem tak pozytywnie zaskoczyć.. =P Super!

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie będę oryginalny, ale co zrobić, jak NMM godny wszelkich pochwał. Robi wrażenie. Bardzo podobają mi się też highlighty ubrania.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz