Bolt Action, Fallschirmjäger, 28 mm.

Fallschirmjäger, 28 mm.

     Dziś zakończony niemiecki spadochroniarz z plastikowego zestawu Warlord Games, systemu Bolt Action, Fallschirmjäger, 28 mm. Za schemat malowania przyjąłem umundurowania niemieckich wojsk spadochronowych z okresu schyłku walk w Afryce Północnej i walk obronnych na półwyspie Apenińskim. Figurka malowała się bardzo przyjemnie, chociaż mam niejasne wrażenie, że mogłem się bardziej przyłożyć, szczególnie do malowania karabinu i kamuflażu na kurcie mundurowej.

Fallschirmjäger, 28 mm.

Fallschirmjäger, 28 mm.

Komentarze

 1. Elegancki! Pasowałby na Ramcke Division dla moich Afrika Korps. W drodze do mnie jest już taki zestaw, więc pewnie będę ich malować w podobny sposób. Splinter Camo całkiem przekonujące!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajne malowanie.I podstawka dodatkowo super!

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam jeszcze pomalowanego (bez podstawki) obsługanta moździerza z metalowego zestawu FALLSCHIRMJAGER 81MM MEDIUM MORTAR TEAM. Udało mi się nabyć dwa zestawy spadochroniarzy niemieckich, jeden w plastiku (box 30 szt.) i w metalu (box 22 szt.). Urozmaicam sobie jeszcze ten zestaw o dodatki do niemieckich pionierów (takie duże, metalowe plecaki). Będzie jeszcze sporo fajnej zabawy z tymi modelami i zobaczymy jak prace malarskie będą posuwać się dalej. Bardzo dziękuje za miłe komentarze, pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super zmotywuje się,aby dokończyć swoich Niemców Boltowych:)

   Usuń

Prześlij komentarz