ORKS MEK GUN GROT, 28 mm.

ORKS MEK GUN GROT.
     Kolejny kozacki grot z zestawu ORKS MEK GUN, malowanie jak na zdjęciach. Inspiracja kolorków i podstawki ze stylistyki ORKS FLASH GIT (zdjęcia zamieszczone w VISIONS nr 6). 


ORKS MEK GUN GROT.

ORKS MEK GUN GROT.

ORKS MEK GUN GROT.

ORKS MEK GUN GROT.

ORKS MEK GUN GROT.

Podstawka

Podstawka

Podstawka

Podstawka. Plastikardowa deseczka.

Podstawka saute.

Podstawka saute z deseczką.

Komentarze

 1. Bardzo mi się podoba to co zrobiłeś, ale czy to nie jest mały przerost formy nad treścią? Tak picować grota, których będziesz miał dziesiątki - jeśli chcesz mieć odpowiednią ilość dział.

  Deseczka wygląda super, malowanie Grota też świetne. Ale wiesz.. :D Enuff is enuff.

  OdpowiedzUsuń
 2. To jest ewidentny przerost formy nad treścią, szczególnie gdybym miał wystawić takich dziesiątkami w grze (przerost byłby jeszcze nie praktyczny). Jednak przy moim ograniczonym poletku zainteresowań uniwersum wh40k, skupiam się wyłącznie do malowania tego co mi się upodobało. Szczególną estymą darzę zielonych mechaników i strasznie podobają mi się groty w pirackiej aranżacji w tym cudownym (limitowanym) zestawie ORKS FLASH GIT, co to na razie powoduje u mnie ślinotok, bez wymiernych skutków jego posiadania. Groty są fajnym tematem do konwersji (przerabiam właśnie goblińskich wolf raiderów) w oparciu o zestawy Dragona i Tamiya skali 1/35, które asortymentem sprzętu wojennego doskonale komponują się grotową zbieraniną.

  Także czerpiąc przyjemność wyłącznie z malowania tych uroczych stworków, koncentruje się wyłącznie na malarskiej i trochę modelarskiej wartości modelu, nie zaś na walorze jakościowym, kontekstującym go w grze.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Aha... no tak. Czyli nie grywasz. Teraz rozumiem.

  Malowanie tak czy inaczej podziwiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo elegancka wykonana figurka oraz podstawka. Malowanie na 5+ :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz