DARK FUTURE - POCZĄTEK.

Jeden z wariantów pojazdu z zestawu DARK FUTURE GW.

     Tak w ramach bardziej ciekawostki, niż merytorycznego wpisu, chciałem przedstawić model, który nabyłem w swoim czasie w antycznym zestawie Games Workshop, Dark Future. Fajny box pojazdów z czasów postapokaliptycznych, zawiera zestaw trzech typów modeli: samochody z dwoma wariantami karoserii i motocyklistów na jednośladach (jak dla mnie bez klimatu i tacy żołnierzykowi). W zakresie moich skromnych możliwości, spróbuje ów pojazd upstrzyć i oszpecić czym się da, żeby klimatycznie nawiązywał do świata zdominowanego przez małe grupy nomadów mutantów rodem z Fallouta.

Podwozie modelu.

Model w rozkładzie.
Wariant urokliwego zdobienia, brakuje kratki zamiast szybek i drobnych dodatków z HIPS.

Komentarze

  1. Super:) Dark Future ma bardzo fajny klimat, szkoda ze gra nie cieszyla sie popularnoscia. Trafila na trudny czas, przejscia z rozmaitych gier, na gry osadzone w swiatach GW. Jest pare innych fajnych zasad samochodowych podobnych, w tym rowniez darmowe.
    A za przesylke serdecznie dziekuje. Zombiaki beda dedykowane Tobie;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Uciułałem 5 takich modeli z całą masą wyprasek z bronią, która pewnie też znajdzie się na tych modelach. Motocykliści są tacy sobie - klockowaci, może kiedyś pokuszę się o pomalowanie jednego i zobaczę czy kolorki wyciągną potencjał z figurki. Fajnie że wszystko poszło ok - pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz