GROT Z BATERYJKĄ

GROT Z BATERYJKĄ

Rykoszetem uderzyła mnie rynkowa kampania GW na okoliczność wprowadzenia nowych modeli Orków, a że człowiek prosty, umysł na wpływy z zewnątrz podatny, to i uległem parciu na nowość i nabyłem box MEK GUN z zestawem kozackich grotów. Modele są demoniczne, jakość obłędna, no i wyzwoliła się słabość do małych zielonych mechaników.

GROT Z BATERYJKĄ

GROT Z BATERYJKĄ

GROT Z BATERYJKĄ

GROT Z BATERYJKĄ
Malowanie jak na zdjęciach, zadowolony jestem z podstawki, eksperymentowałem już nie tylko z obiciem elementów metalowych na żółtej farbie, ale też z kompozycją zestawów barwnych: żółty z błękitnym (korozja) i szarości z pomarańczem (również korozja). Jaki koń jest każdy widzi, ale zabawa była przednia. Miałem pewne obawy z zastosowaniem tych zestawów barwnych, ponieważ doskonale komponując się z metalikami, przy metodzie malowania obiektów metalowych bez zastosowania metalików efekty mogły być różne. 
GROT Z BATERYJKĄ, podstawka.

GROT Z BATERYJKĄ, podstawka.

Komentarze

  1. Zarówno Grot jak i podstawka wyszły ci świetnie. Szczególnie podoba mi się efekt jaki uzyskałeś na podstawce właśnie. Brawo :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Duże dzięki, właśnie w malowaniu jest coś co mi się chyba nigdy nie znudzi, to nieustanna możliwość doskonalenia tego co się wydaje, że człowiek już opanował i zabawa z efekciarską nowalijką (zawsze jest coś nowego co można wypróbować i ucieszyć się, że wyszło).

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz