INQUISITOR BOETHIUS.

INQUISITOR BOETHIUS.
Kolejna adaptacja modelu WFB do składu inkwizytorskiego. Możliwość łatwej obróbki figurki żywicznej pozwala dostrzec wyraźnie zalety materiału Citadel Finecast, które wcześniej były po za obszarem mojego widzenia.

- podstawa figurki to Empire Witch Hunter dla Warhammer FB,
- broń z zestawu Chaos Space Marine Raptors,
- pokrowiec z obrzynem oraz podstawa baneru z zestawu  Ork Nobz,
- książkowy baner z zestawu Flagellant Warband,
- ptaszek na uwięzi z zestawu Tomb Guard dla Tomb Kings,

Model sam w sobie jest genialny i substancyjnie nie chciałem uszczuplać nic z jego klimatu, jednocześnie magia zdobienia okuciowego chaośnej broni nadaje postaci taki inkwizytorski nimb z pogranicza sf i mistyki. Konieczne będzie jeszcze wypełnienie z GS w okolicach broni i zwyczajowych bąbelków finecasta. No i na koniec nie wiem czy nie przechoinkowałem, ten ptaszek jest już takim ozdobnikiem, któremu z jednej strony nie mogłem się oprzeć, z drugiej zaś stanowi element, bez którego figurka chyba doskonale mogła by się obyć.

INQUISITOR BOETHIUS.

INQUISITOR BOETHIUS.

INQUISITOR BOETHIUS.

INQUISITOR BOETHIUS.

INQUISITOR BOETHIUS.

Komentarze

 1. Mega fajna konwersja :) sam bym coś takiego pomalował :P czekam na progres tego pana. BTW. miły wystrój bloga, teraz jest czytelniej i z powiewem świeżości ^^ tylko teraz mega prace poczynisz i git

  Best regards
  Herrkuba

  OdpowiedzUsuń
 2. Próbuje powrócić do blogowej specjalizacji, tj kompletacji składu inkwizytorskiego, jak wyjdzie czas pokaże. Progres pracy z przyjemnością będę relacjonował. Muszę jeszcze bardzo poważnie przemyśleć kolorki, żeby czegoś nie popsuć.

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz