SPACE ORK BOSS

SPACE ORK BOSS
    Kolejny staroedycyjny chłopak katalogowo tytułowany jako Space Ork Boss with bionik arm and kustom weapon 1, figurka metalowa GW, malowanie jak na zdjęciu, podstawka po najmniejszej linii oporu. Figurka wyjątkowo wdzięczna do malowania, czysto i wyraźnie odznaczone krawędzie detalu, spójna bez konieczności klejenia kończyn i osprzętu. 

SPACE ORK BOSS
Bardzo fajna rzeźba broni (szczególnie tej strzelającej) i jakoś nie mogę się opędzić od myśli, że owy chłopak maczał swoje zaprzeszłe już kończynki w osnowie (chaośnie wyglądająca oprawa zbroi na kolanach i ten nic nie sugerujący symbol na naramienniku). Na samym końcu nie mogłem się oprzeć przed oldschoolową kombinacją żółcieni i fioletu na czubku hełmu i blachach oprawiających buty chłopaka.

SPACE ORK BOSS

Komentarze

 1. Baaardzo fajne malowanie w starym stylu. Świetna rzecz, choć figurka niestety odstaje od obecnych wielkością. Ale budzi we mnie mnóstwo pozytywnych wspomnień:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuje za miły komentarz, staram się w istocie powrócić do starej stylistyki malowania o ile pozwala na to obecna gama kolorystyczna farb i mentalna naleciałość (np niechęć do malowania metalikami).

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyszedł naprawdę dobrze, praktycznie jak wyjęty z kart starego WD:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ha, podoba mi się! :D Czuć 'oldskull' od tego modelu, super, naprawdę super :) jak dla mnie najlepsza twoja praca opublikowana na blogu :P
  Standardowo zapraszam też do siebie :P

  Best regards

  OdpowiedzUsuń
 5. Raz jeszcze duże dzięki za ocenę efektu jaki chciałem osiągnąć, tak rzadko mi się to zdarza, że tym większa jest moja radość. Nie jestem jakim szalonym fanem kosmicznych orków ale sam muszę przyznać, że mają w sobie to coś co pozwala mi ich malować trochę lepiej niż inne modele.

  Dziękuje i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz